Bederní polštář YUMISU ISHIN se speciálním tvarem. Vyroben z příjemného, prodyšného veluru. Vyplněný paměťovou pěnou.
Rozměry:
- délka/výška – 33 cm
- šířka – 36 cm
- úhlopříčka – 45 cm
- tloušťka ~4 cm
Výplň – paměťová pěna
278,00 Kč
Bederní polštář YUMISU ISHIN
Minimalistický design a robustní lemy vás mohou velmi přiblížit stavu, který se hovorově nazývá sezení z dojmu. Ale žádný strach – i v tomto ohledu můžeme potvrdit plnou připravenost. To vše díky ISHIN – polštářku, který dokonale ladí s celkovým designem. A to natolik, že je prakticky nepřehlédnutelný. Jeho přítomnost nepochybně pocítíte, protože dodávání pohodlí vašim zádům jde ruku v ruce s přizpůsobením se jeho tvaru.
Bederní polštář YUMISU ISHIN se speciálním tvarem. Vyroben z příjemného, prodyšného veluru. Vyplněný paměťovou pěnou.
Rozměry:
Výplň – paměťová pěna
| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 2010000000908 |
| Kolor | Černá |
| Materiál | Velur |
| Náplň | Paměťová pěna |
| Tloušťka | ~4 cm |
| Výška/délka | 33 cm |
| Šířka | 36 cm |
| Diagonální | 45 cm |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.