
Wróć
In stock
Kancelářské křeslo YUMISU 2049 Materiál BLACK
10.563,00 Kč
Královy nové šaty
Ne všechno, co se třpytí, je zlato, ale v tomto případě je toho hmatatelným důkazem třpytivé bohaté čalounění křesla Yumisu. Buďte si jisti, že zdaleka nepůsobí jako kramářské křeslo a klasická černá barva (jako jedna z dostupných barevných variant) jistě podtrhne vaši profesionalitu v každé záležitosti. Ať už jde o battle royale, nebo o bitvu na kancelářské frontě. Nebo možná dokonce obě varianty, protože sladěné a nastavitelné (mnoha různými způsoby) područky SUSANO vám umožní přizpůsobit se každé situaci. A pokud si ceníte důrazu na detail, jistě vás potěší, že každý prvek je propracovaný do nejmenšího detailu.
![]()
- Popis
- Další informace
- Hodnocení (0)

| Hmotnost | 29,4 kg |
|---|---|
| Rozměry balení | 900x700x370 mm |
| Výška opěradla | 86 cm |
| Min. výška sedadla | 50 cm |
| Maximální výška sedadla | 56 cm |
| Šířka sedadla | 55 cm |
| Celková šířka | 73 cm |
| Hloubka sedadla | 53 cm |
| EAN | 5903641493338 |
| Čalounění | Tkanina |
| Základna | Hliník |
| Maximální zatížení | 150 kg |
| Úhel opěradla | 165° |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

























Reviews
There are no reviews yet.