
Wróć
In stock
Kancelářské křeslo YUMISU 2050 Materiál ČERNÝ
7.947,00 Kč
Žádný ohňostroj, protože k čemu by to bylo?
Minimalismus, klasická černá a důraz na detail. To je hlavní, protože půvab a barevné povrchy jdou stranou. U tohoto modelu jsme se rozhodli pro výše zmíněný minimalismus, který nebude kontrastovat s ostatním vybavením ani vás nebude rozptylovat při každodenní kancelářské práci, ale umožní vám soustředit se na to důležité. Vysoká kvalita zpracování a důraz na detail dělají z tohoto modelu ideálního společníka pro každodenní výzvy, bez obav o pohodlí nebo malý počet konfigurací. Nechte židli, aby se přizpůsobila vám!
![]()
- Popis
- Další informace
- Hodnocení (0)

| Hmotnost | 31,5 kg |
|---|---|
| Velikost balení | 870x680x370 mm |
| Výška opěradla | 85 cm |
| Min. výška sedadla | 48 cm |
| Maximální výška sedadla | 56 cm |
| Šířka sedadla | 54 cm |
| Celková šířka | 70 cm |
| Hloubka sedadla | 52 cm |
| Čalounění | Tkanina |
| Základna | Hliník |
| Maximální zatížení | 150 kg |
| Úhel opěradla | 165° |
| EAN | 5907222961988 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




















Reviews
There are no reviews yet.