
Wróć
In stock
Kancelářské křeslo YUMISU 2050 Materiál GRAY/BLACK
7.947,00 Kč
Žádný ohňostroj, protože k čemu by to bylo?
Minimalismus a smysl pro detail. Ten je v hlavní roli a tmavě šedé čalounění a černé prošívání, dodá originální charakter. U tohoto modelu je jednoznačně kladen důraz na výše zmíněný minimalismus, který nebude kontrastovat s ostatním vybavením ani vás nebude rozptylovat při každodenní kancelářské práci, ale umožní vám soustředit se na to důležité. Vysoká kvalita zpracování a důraz na detail dělají z tohoto modelu ideálního společníka pro každodenní výzvy, bez obav o pohodlí nebo malý počet konfigurací. Nechte židli, aby se přizpůsobila vám!
![]()
- Popis
- Další informace
- Hodnocení (0)

| Hmotnost | 30,0 kg |
|---|---|
| Velikost balení | 870x680x370 mm |
| Výška opěradla | 85 cm |
| Min. výška sedadla | 48 cm |
| Maximální výška sedadla | 56 cm |
| Šířka sedadla | 54 cm |
| Celková šířka | 70 cm |
| Hloubka sedadla | 52 cm |
| Čalounění | Tkanina |
| Základna | Hliník |
| Maximální zatížení | 150 kg |
| Úhel opěradla | 165° |
| EAN | 5904905625113 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews
There are no reviews yet.