
Wróć
In stock
Kancelářské křeslo YUMISU 2050 Materiál GRAY/RED
7.950,00 Kč
Žádný ohňostroj, protože k čemu by to bylo?
Minimalismus a smysl pro detail. Je v hlavní roli a tmavě šedé čalounění a červené prošívání, dodávají originální charakter. U tohoto modelu se rozhodně jedná o výše zmíněný minimalismus s nádechem výše zmíněného charakteru. Nebude vás však rozptylovat při každodenní kancelářské práci a umožní vám soustředit se na to důležité. Vysoká kvalita zpracování a důraz na detail dělají z tohoto modelu ideálního společníka pro každodenní výzvy, bez obav o pracovní komfort a zanedbatelné množství konfigurace. Nechte židli, aby se přizpůsobila vám!
![]()
- Popis
- Další informace
- Hodnocení (0)

| Hmotnost | 30,0 kg |
|---|---|
| Velikost balení | 870x680x370 mm |
| Výška opěradla | 86 cm |
| Min. výška sedadla | 48 cm |
| Maximální výška sedadla | 54 cm |
| Šířka sedadla | 54 cm |
| Celková šířka | 69 cm |
| Hloubka sedadla | 53 cm |
| Čalounění | Tkanina |
| Základna | Hliník |
| Maximální zatížení | 150 kg |
| Úhel opěradla | 150° |
| EAN | 5904905625137 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews
There are no reviews yet.