
Wróć
In stock
Kancelářské křeslo YUMISU 2052 Materiál GRAY/BLACK
9.262,00 Kč
Skvělá židle znamená skvělé příležitosti!
Jak praví lidová moudrost: úhel pohledu závisí na tom, kde sedíte, z čehož plyne náš jednoduchý a nejednoduchý závěr, že většina bonusů závisí na tom, KDE sedíte. A tady přichází na řadu on, celý v šedém. Určující rysy? Velikost! Není to argument pro vyjednávání, ale pokud měříte téměř 200 cm na výšku a máte problém najít vhodné místo k sezení, pak… je to tady! Včetně zesílené konstrukce, která snadno zvládne výšku, váhu, nároky i nervozitu online sezení. Celé je to okořeněné elegantním designem, tmavě šedým čalouněním s černými detaily a skvělou povrchovou úpravou. Čekají vás skvělé možnosti!
![]()
- Popis
- Další informace
- Hodnocení (0)

| Hmotnost | 29,8 kg |
|---|---|
| Rozměry balení | 900x730x370 mm |
| Výška opěradla | 86 cm |
| Min. výška sedadla | 47 cm |
| Maximální výška sedadla | 54 cm |
| Celková šířka | 71 cm |
| Šířka sedadla | 60 cm |
| Hloubka sedadla | 52 cm |
| Čalounění | Tkanina |
| Náplň | Paměťová pěna |
| Základna | Hliník |
| Maximální zatížení | 180 kg |
| Úhel opěradla | 165° |
| EAN | 5904905625144 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews
There are no reviews yet.