
Wróć
Skladem
Kancelářské křeslo YUMISU 2054 Materiál ČERNÝ
9.993,00 Kč
Velitelské centrum? Je tady!
Univerzální křeslo pro speciální úkoly, které si najde cestu na každou frontu? To zní jako charakteristika dokonale šitá na míru křeslu Yumisu. Nepochybujeme, že se osvědčí jak při dlouhých online maratonech, tak při stejně náročné kancelářské práci. Pokud je vám bližší jednoduchá (ale ne obyčejná!) klasika než křeslo, které vám bude svými hýřivými barvami připomínat ty nejbarevnější Vánoce, jste opět na správné adrese! Elegance, propracované detaily a pevný základ, to je to, čím se tento model může pochlubit. Přesně tak vypadá další úroveň pohodlí a skladnosti!
![]()
- Popis
- Další informace
- Hodnocení (0)

| Hmotnost | 29,3 kg |
|---|---|
| Výška opěradla | 86 cm |
| Min. výška sedadla | 47 cm |
| Maximální výška sedadla | 54 cm |
| Šířka sedadla | 53 cm |
| Celková šířka | 68 cm |
| Hloubka sedadla | 51 cm |
| Čalounění | Tkanina |
| Maximální zatížení | 150 kg |
| Úprava | Vestavěný bederní nastavovací mechanismus |
| Úhel opěradla | 165° |
| EAN | 5903641493406 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.






















Reviews
There are no reviews yet.