
Wróć
In stock
Kancelářské křeslo YUMISU 2054 Materiál CLOUD/BLACK
9.993,00 Kč
Velitelské centrum? Je tady!
Univerzální křeslo pro speciální úkoly, které si najde cestu na každou frontu? To zní jako charakteristika dokonale šitá na míru křeslu Yumisu. Nepochybujeme, že se osvědčí jak při dlouhém online maratonu, tak při stejně náročné kancelářské práci. Pokud je vám bližší jednoduchá (ale ne obyčejná!) klasika než křeslo, které vám bude svými hýřivými barvami připomínat ty nejbarevnější Vánoce, pak opět – jste na správné adrese! Světlé čalounění v elegantní šedé barvě prošívané černou nití, rafinované detaily a pevné podnože, to je to, čím se tento model pyšní. Přesně tak vypadá další úroveň pohodlí a skladnosti!
![]()
- Popis
- Další informace
- Hodnocení (0)

| Hmotnost | 29,3 kg |
|---|---|
| Výška opěradla | 86 cm |
| Min. výška sedadla | 47 cm |
| Maximální výška sedadla | 54 cm |
| Šířka sedadla | 53 cm |
| Celková šířka | 68 cm |
| Hloubka sedadla | 51 cm |
| Čalounění | Tkanina |
| Maximální zatížení | 150 kg |
| Úprava | Vestavěný bederní nastavovací mechanismus |
| Úhel opěradla | 165° |
| EAN | 5904905625090 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
























Reviews
There are no reviews yet.