
Wróć
In stock
Žaidimų kėdė YUMISU 2050 Audinys GRAY/RED
365,00 €
Jokių fejerverkų, nes kokia prasmė?
Minimalizmas ir dėmesys detalėms. Jis atlieka pagrindinį vaidmenį, o tamsiai pilki apmušalai ir raudonos siūlės suteikia originalumo. Šiame modelyje neabejotinai siekiame pirmiau minėto minimalizmo su užuomina į pirmiau minėtą charakterį. Tačiau tai neatitrauks jūsų dėmesio nuo kasdienio biuro darbo ir leis susitelkti į tai, kas svarbiausia. Dėl aukštos gamybos kokybės ir dėmesio detalėms šis modelis yra idealus kasdienių iššūkių kompanionas, nesirūpinantis patogumu ar nereikšminga konfigūracija. Leiskite kėdei prisitaikyti prie jūsų!
![]()
- Aprašymas
- Papildoma informacija
- Atsiliepimai (0)

| Svoris | 30,0 kg |
|---|---|
| Pakuotės dydis | 870x680x370 mm |
| Atlošo aukštis | 86 cm |
| Min. sėdynės aukštis | 48 cm |
| Maksimalus sėdynės aukštis | 54 cm |
| Sėdynės plotis | 54 cm |
| Bendras plotis | 69 cm |
| Sėdynės gylis | 53 cm |
| Baldų apmušalai | Audinys |
| Pagrindas | Aliuminis |
| Maksimali apkrova | 150 kg |
| Atlošo kampas | 150° |
| EAN | 5904905625137 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews
There are no reviews yet.