
Wróć
In stock
Žaidimų kėdė YUMISU 2054 Audinys GRAY/BLACK
449,00 €
Vadavietė? Jis čia!
Universali užduočių kėdė, kuri tiks bet kokiam fasadui? Panašu, kad charakteristika puikiai pritaikyta Yumisu kėdei. Neabejojame, kad jis be problemų pasiteisins tiek per ilgą internetinį maratoną, tiek dirbant ne mažiau įtemptą darbą biure. Jei jums artimesnė paprasta (bet ne supaprastinta!) klasika, o ne fotelis, kuris savo sodriomis spalvomis primins pačias spalvingiausias Kalėdas, tuomet vėlgi – pataikėte į teisingą adresą! Tamsūs elegantiški pilkos spalvos apmušalai, siuvinėti juodais siūlais, rafinuotos detalės ir tvirti pagrindai – štai kuo pasižymi šis modelis. Kitas komforto ir tinkamumo lygis atrodo būtent taip!
![]()
- Aprašymas
- Papildoma informacija
- Atsiliepimai (0)

| Svoris | 29,3 kg |
|---|---|
| Atlošo aukštis | 86 cm |
| Minimalus sėdynės aukštis | 47 cm |
| Maksimalus sėdynės aukštis | 54 cm |
| Sėdynės plotis | 53 cm |
| Bendras plotis | 68 cm |
| Sėdynės gylis | 51 cm |
| Baldų apmušalai | Audinys |
| Maksimali apkrova | 150 kg |
| Reguliavimas | Įmontuotas juosmeninės dalies reguliavimo mechanizmas |
| Atlošo kampas | 165° |
| EAN | 5904905625168 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews
There are no reviews yet.